Prabėgo, nuskubėjo dar vieni mokslo metai drauge nusinešdami visas kartu praleistas akimirkas. Prieš akis ilgas naujų įspūdžių, naujų patyrimų atostogų laikotarpis.

Atsisveikindami, pradinių klasių mokiniai su auklėtojomis ir bibliotekininke Asta susirinko į jaukią popietę „Švenčiame kartu“.

Besidžiaugdami savo bendryste, prisiminėme kiek daug ir įdomių darbų kartu nuveikėme per šiuos mokslo metus, kiek daug nuotaikingų knygelių perskaitėme Knygų klubo narių susitikimuose. Popietėje prisiminėme ir trumpai pakartojome, ko mus valandėlių metu mokė Zipis ir Obuolys su savo draugais.

Popietės metu vaikai žadėjo per vasaros atostogas perskaityti bent po vieną knygelę,   nepamiršti, kaip svarbu saugoti savo draugus, iškilus sunkumams, jiems padėti, suklydus, tinkamai atsiprašyti, o prireikus pagalbos, būtinai jos paprašyti. Visi vaikai sulaukė ir dovanų – dalyvavimą programos valandėlėse bei Knygų klubo užsiėmimuose patvirtinančius diplomus, savo darbelių aplankus.

O kokia gi šventė be vaišių? Pasišnekučiavę ir pasidžiaugę dovanėlėmis, skubėjome prie lauko klasėje paruošto saldžių vaišių stalo.

...lik sveika, mokyklėle, atkeliavo vasarėlė...

Informaciją pateikė auklėtoja Dalia Bakanienė ir bibliotekininkė Asta Balnanosienė

Akimirkos

comenius.jpg