Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras - Kauno miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga.

Logotipas

tinklalapis www.nim.kaunas.lm.lt

Tel. (8 37) 33 25 03, 8-683 67710 (galima ir SMS)

Faks. (8 37) 33 18 72

Centro tipas - pagrindinė mokykla

Centro teisinė forma - biudžetinė įstaiga

Kodas - 190983398

Centro pagrindinė paskirtis – specialioji mokykla, skirta klausos sutrikimą turintiems mokiniams.

Kita paskirtis - specialioji mokykla-daugiafunkcis centras.

Mokymo kalbos - lietuvių, lietuvių gestų.

Centras priima mokinius iš visos šalies (regiono) Kauno miesto savivaldybės tarybos nustatyta tvarka.

Tėvai, norintys leisti vaiką mokytis į ugdymo centrą, pateikia tokius dokumentus:

• prašymą. Prašymą už vaiką iki 14 metų pateikia vienas iš tėvų (globėjų, rūpintojų), 14-16 metų vaikas – pats, turėdamas vieno iš tėvų (globėjų, rūpintojų) raštišką sutikimą;
  • audiogramą (klausos tyrimo pažymą), kurioje nustatytas vidutinis klausos sutrikimas (41-55 dB), žymus klausos sutrikimas (56-70 dB), labai žymus klausos sutrikimas (71-90 dB), arba gilus klausos sutrikimas (kurtumas, daugiau nei 90 dB) ;
  • gimimo liudijimo kopiją;
  • neįgaliojo pažymėjimo kopiją;
  • neįgalumo lygio pažymos kopiją;
  • medicininę pažymą f 027-1/a, apie vaiko sveikatos būklę;
  • vaiko sveikatos  raidos istoriją su profilaktiniais skiepais (jei turi);
  • pedagoginės psichologinės tarnybos išvadas dėl specialiųjų ugdymosi poreikių;
  • dokumentą apie įgytą išsilavinimą arba mokymosi pasiekimus (jei anksčiau mokėsi).

Kaip mus rasti?

Vieta žemėlapyje

zemelapis

Žiūrėti KKNUC didesniame žemėlapyje.

Akimirkos

Elektroninis dienynas

Gestų žodynas

2 % parama